Napište nám

Potřebujete s něčím poradit? Hledáte produkt, který nemáme v nabídce? Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi Vám poskytneme více informací, pomůžeme s výběrem a poradíme. Na veškeré dotazy se snažíme reagovat v co nejkratším čase.

volitelné

Internetový obchod založen na začátku roku 2016, se zaměřením na prodej širokého sortimentu autokosmetiky pro běžné spotřebitele a milovníky svých aut. Zákazníky jsme oslovily a získali jejich důvěru na původní doméně webu Car-Cosmetics.cz, kde to vše začalo. Sbírali jsme zkušenosti s obchodováním a vedením online obchodu. Zabývali se prodejem klasické, běžně dostupné kosmetiky českých i zahraničních výrobců. Každým dnem jsme produkty na svých vozech testovali a získávali tak nové zkušenosti, které jsme se snažili předat v podobě článků a kvalitního popisu produktu.  Ale čas nám ukázal své.

Nároky motoristů se začaly zvyšovat a automobiloví nadšenci začali vyhledávat sortiment vyšší kvality, aby mohli svému autu dopřát maximální péči. A my jsme nezaspali! Začali jsme zajišťovat zboží vyšší kvality a díky tomu se náš sortiment rozšiřoval a obohacoval o kvalitní nabídku profesionálních světově uznávaných značek.

V roce 2019 došlo u nás k rozhodnutí a zároveň k velké změně. Současně se změnou sortimentu jsme přešli na nový a rychlejší systém a tím jsme i přinesli nadčasový, plně kompatibilní a responzivní design. Zrychlili jsme webové stránky, otevřeli nové funkce a tím zvýšili komfort nákupu. To vše na nové doméně DetailingCare.cz.