logo

Soft99 je jednou z nejznámějších světových značek v oblasti péče o automobily. Jedná se o legendární japonskou značku, která už více než 60 let získává fanoušky po celém světě. Soft99 je velmi ceněná značka mezi profesionálními detailery a nadšenci na evropském trhu. Autokosmetika té nejvyšší kvality, moderní a především ekologicky šetrná.

Ověřená kvalita, která opravdu funguje. Soft99 prochází vývojem už mnoha desetiletí. Společnost založena 28.října roku 1954, vývoj produktů od této doby nezastavili. Soft99 se distribuuje v originálních obalech, neexistuje žádný přebal či jiný obal, ani nedochází k úpravě obsahu. Na obalech tedy naleznete japonské písmo Kana, ale také latinku.

Produkty té nejvyšší kvality, které jednoznačně vynikají nad konkurenčními značkami. Soft99 se drží hlavní myšlenky japonské filozofie o neustálém zlepšování a dokonalosti. V sortimentu najdete množství produktů, v balení, ve kterém se nachází i příslušenství potřebné k aplikaci daného výrobku, díky čemuž nevznikají další náklady při použití.

Společnost vyniká hlavně v oblasti ochrany laku. Syntetické vosky a sealanty například řada Fusso Coat, která je velmi lehce použitelná a dosahuje neskutečných výsledků, často převyšují výsledky podstatě dražších přípravků konkurenčních značek.

Soft99 je významnou značku na trhu také v oblasti čištění, leštění a ochrany skleněných povrchů. Přípravky určené na ochranu oken, jsou té nejvyšší kvality a se silným ochranným účinkem. Řada Soft99 Glaco patří mezi nejkvalitnější povrchy na trhu určené na ochranu oken a zrcadel. Ultra Glaco je jednoznačně jedním z nejlepších přípravku na trhu a při správné aplikaci dosahuje ochrana trvanlivosti až 12 měsíců.

Produkty Soft99 jsou vyráběny v ISO certifikovaných továrnách v Japonsku a odpovídají nejvyšším kritériím a požadavkům kvality. Podnikatel a ředitel Soft99 je Hideaki Tanaka, má sídlo v třetím největším městě Japonska Ósaka.

Nejprodávanější přípravky Soft99

Sdílet