logo

Menzerna je světovým lídrem ve výrobě brusných a leštících past. Friedrich Menzer založil společnost v roce 1888 v Německu ve městě Pforzheim. Soustředí se na prvotřídní kvalitu leštících prostředků pro přední výrobce automobilů, pasty Menzerna používají například v Mercedes-Benz. Mnoho desetiletí má společnost své rozsáhle know-how, díky kterému se Menzerna dostává na pozici mezi prvotřídní výrobce přípravků v oboru mechanického leštění.

Vášeň pro dokonalost je začleněna v každém přípravku, díky které zaručuje společnost dokonalou kvalitu a efektivitu svých výrobků. Menzerna nepůsobí jen v automobilovém průmyslu, ale v dalších pěti segmentech například ve špercích, kuchyňských potřebách, hudebních nástrojích, nábytku apod. Společnost v každém segmentu nabízí dlouholeté zkušenosti a aplikační specifické produkty po celém světě.

Menzerna je na trhu již více než 100 let. Vyrábí prémiové produkty na leštění, čištění a ochranu pro gelové podklady, vrchní laky a širokou škálu materiálu pro průmysl. Udržuje si své hodnoty, jako jsou péče, ochrana, hospodárnost a spolehlivost. Všechny přípravky jsou vyrobeny dle požadavků automobilového průmyslu a předních výrobců lakovacích systémů. Menzerna je perfektní řešení pro každý povrch. Nabízí výkonný, variabilní a spolehlivý systém leštění založený na nejnovějších technologiích. Jejich leštící program je navržen jako flexibilní čtyř-krokový leštící systém – Heavy Cut, Medium Cut, Finish a Protection (ochrana).

Uznávaná značka mezi profesionálními detailery po celém světě. Všechny výrobky řady Menzerna poskytují skutečně velmi uspokojivé výsledky za relativně nízkou cenu. Mohou být použity v různých kombinacích past a lešticích kotoučů, takže můžete vyřešit dokonalý způsob, jak získat efekt 100% opravy laku. Menzerna pasty neobsahují žádný silikon. Dokonalou harmonii tvoří s leštícími pady od společnosti Flexipads.

Sdílet