logo

Polský výrobce opravdu špičkového a moderního příslušenství určený pro totální nadšence a profesionály v detailingovém světě. Příslušenství, které je opravdu velmi šetrné ke všem povrchům a které Vám usnadní práci. Díky produktům od Work Stuff dosáhnete nejlepších výsledků za bezkonkurenční cenu. Nejen, že Vás šokuje pořizovací cenou, ale hlavně svým dokonalým zpracováním a moderním vzhledem. Fanoušky si firma získává neuvěřitelným a nezastavitelným tempem nejen v Polsku, ale dnes již už po celém světě.

Work Stuff se stal součástí mnoha špičkových detailerů, ale také běžných zákazníků, kteří si potrpí na kráse svého vozu. Ten kdo se zajímá o novinky ze světa detailingu, tak určitě zahlédl na fotografiích nebo v nějakém videu žluto-černé štětce. Ano to jsou ty od Work Stuff! Vyznačují se precizním zpracováním ve velikostech 16, 24, 30 a 40mm. Delší a jemnější štětiny jsou oproti konkurenčním štětcům výhodou. Jsou bezpečnější při čištění povrchu a cenově více než dostupné.

Veškeré produkty se firma snaží vždy uvést na trh ve špičkové kvalitě. Další věci, které představili, byly leštící utěrky pod názvem Gentleman a Getleman Plus. Co je na nich tak jiného než ostatní utěrky? Utěrky od Work Stuff jsou neuvěřitelně jemné, o velikosti 40x40cm s gramáží 500 a 600 GSM, okraje jsou řezané laserem. Utěrky se dodávají v pevném a uzamykatelném balení, které je velmi vhodné v budoucnu pro perfektní uskladňování a zachování čistoty utěrky.

V žádném případě nesmíme zapomenout na dva velmi kvalitní sušící ručníky Monster a Beast. Tyto dva ručníky patří opět mezi opravdovou špičku. Beast o rozměrech 50x70cm a gramáži 1100 GSM, Monster o rozměrech 90x73cm a gramáží 515 GSM. Ultra savé vlastnosti, výjimečná šetrnost a unikátní konstrukce! Se systémem Twisted Pille (znáte u Gyeon Silk Dryer) až s 30% větší gramáží a efektivitou oproti konkurenčním ručníkům se stejnou technologií.

Nejen tato popsaná příslušenství, ale i mycí rukavice Storm, kvalitní rozprašovače s měrkou, aplikátory nebo kvalitní a velmi pevné mycí vědra s ochrannou vložkou se dají prezentovat jako profesionální příslušenství na té nejvyšší úrovni. Produkty jsou vyrobeny z opravdu těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů. Například veškerá mikrovlákna jsou vyrobeny v Koreii. Work Stuff je opravdu tou pravou volbou v příslušenství pro detailing!

Sdílet